Regulamin sklepu internetowego na www.pracowniaterranova.pl

Zamówienie

1. Zamówienia można składać w e-sklepie Pracownia Terranova wyłącznie drogą internetową po wcześniejszym zarejestrowaniu się.

2. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo maila z numerem zamówienia oraz informacją o całkowitych kosztach przesyłki liczonych wg wagi zamówionych produktów, zgodnie z taryfikatorem Poczty Polskiej/ kuriera, jaki Państwo wybrali, a także numerem konta na który należy przelać całkowity koszt zamówienia: cena produktów + koszty przesyłki w terminie do 7 dni od momentu otrzymania maila.

Koszty przesyłki

Poczta Polska – cennik PACZKI POCZTOWE:

Waga paczki

Opłata

do 1 kg

14,50 zł

od 1 kg do 2 kg

17 zł

od 2 kg do 5 kg

19 zł

od 5 kg do 10 kg

26 zł

Kurier UPS – cennik PACZKI „STANDARD SINGLE”:

Waga paczki

Opłata

1 kg – 5 kg

35 zł

6 kg – 10 kg

39 zł

Płatność

3. Dokonując przelewu należy podać numer zamówienia, imię, nazwisko oraz adres zamawiającego.

Wysyłka

4. Wysyłka towaru nastąpi najpóźniej w trzecim dniu roboczym po otrzymaniu wpłaty na konto.

Faktura VAT

5. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za zakupione produkty. W tym celu prosimy o uwzględnienie swojego życzenia w komentarzu do zamówienia oraz podanie danych umożliwiających wystawienie faktury.

Zwroty

6. Zwrot produktów jest możliwy tylko i wyłącznie gdy nie będą one nosiły żadnych śladów użytkowania w terminie do 7 dni od momentu otrzymania przesyłki na adres: Pracownia Terranova, Roman Pordzik, 41-800 Zabrze, ul. Broniewskiego 5/10. Zwracane produkty są wysyłane na koszt kupującego. Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia stanu odsyłanego towaru w obecności kuriera lub listonosza. W przypadku stwierdzenia, że towar jest uszkodzony, zwrot nie zostanie przyjęty. Zwracany towar należy przesłać wraz z numerem konta, na który w przeciągu 7 dni roboczych od momentu przyjęcia zwrotu odeślemy pieniądze w kwocie równej cenie zakupionego towaru.

Informacje dodatkowe

7. Naszych produktów ceramicznych nie należy myć w zmywarkach.

 
Copyright © 2010 Pracownia Terranova. Projekt: StudioWWW
back